







1 080 ₴
Сітка Пластиковий Паркан Клевер.
Складається з міцного високоякісного пластику,який може витримати ультрафіолет.Підійде для використання у садових роботах,для огорожі дерев,квітів,а також може виконувати функціі паркану для птахів,або домашніх тварин.Довготривала у використанні,не на один рік.

Переваги:
Міцна
Доступна ціна
Широкий спектор використання
Надійність
Розмір Комірки - 20"20
Довжина рулона - 10 м
Ширина сітки - 1м
Колір - світло-зелений
Також у наявності є дуже багато різновидів,та розмірів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Конюшина |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 10 м |
| Тип сітки | Вольерна |
| Довжина комірки | 20 мм |
| Ширина комірки | 20 мм |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1 см |
| Основні атрибути | |
| Тип | Забір декоративний |
| Матеріал | Дерево |
| Висота | 1000 мм |